www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина святкує 500-річчя Реформації під звуки скрипки.
Версія для друку Написати листа
В перші дні нового року, цілком природно і доречно було привести свою душу в піднесений, трепетний стан, долучившись до класичних образотворчих та музичних творів відомих авторів.

Тож, гарним подарунком жителям міста до Нового року став концерт скрипаля із міста Кам’янське Юрія Скрипченка у концертному залі Верхньодніпровської музичної школи в рамках святкування в Україні 500-річчя Реформації. Неможливо було відірвати увагу від віртуозного виконання на скрипці, під акомпанемент оркестру, знаменитих музичних композицій на євангельські теми. Виконавець, Юрій Скрипченко, в інтерв’ю сказав, що для нього цей концерт став можливістю передати глядачам атмосферу реформації, відчути зсередини настрій тих часів, оскільки всі сюжети виконаних ним творів відомих авторів пов’язані з конкретними історичними подіями.
Гостям концерту були представлені чотирнадцять репродукцій картин відомих художників часів реформації та духовного відродження на біблійні сюжети, таких як Рембрант, Бартоломео Мурильйо, Іванов, Карла Генріха Блоха, Василя Полєнова, Тінторетто, Тиціана, Метсю, Васнєцова.
За підтримки Дніпровської селищної влади концерт також відбувся 9 січня у Дніпровському будинку культури.
У січні центр міста прикрасили білбордом присвяченим ювілейній 500-річній даті Реформації з написом «Реформація серця. Реформація церкви. Реформація суспільства.» та Інтернет адресою, за якою можна знайти більш детальнішу інформацію про цей захід.
Впродовж року в районі будуть проведені й інші заходи, присвячені R500.
P.S. Згідно Указу Президента від 26.08.2016р. №357 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» на рівні держави, духовна рада «R500» міста Верхньодніпровська, у складі християнських церков: «Блага Звістка», «Скінія», «Церква живого Бога», підготувала та провела концерти духовної музики та виставки картин на біблійну тематику в районі.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ЗМІ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор