www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Переможці - юні футболісти району на футболі в Одесі.
Версія для друку Написати листа
12 листопада делегація Верхньодніпровського району відвідала відбірковий матч першості світу з футболу, що відбудеться в 2018 році в Росії «УКРАЇНА — ФІНЛЯНДІЯ», який пройшов в «південній пальмірі» місті Одеса. Поїздку організувала Верхньодніпровська районна рада за підтримки Федерації футболу Верхньодніпровського району та Голови Федерації футболу Дніпропетровської області Віктора Андрюхіва. Окрім самого матчу екскурсанти побували в м.Умань, де відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка».

До складу делегації увійшли переможці юні футболісти району, гравці з команд-учасниць зональних змагань Кубку «Дніпро-1»: смт. Дніпрвського, смт.Новомиколаївки, м.Верхівцево, с.Малоолександрівки, кращі гравці першості району, активісти футбольного руху Верхньодніпровського району.Діти, які вперше побували на заході такого рівня, а це 32 хлопці, були в захваті. Емоції переповнювали їх в край, адже збірна України здобула непросту, але дуже важливу перемогу над Фінляндією!

Поїздка надовго запам’ятається всім її учасникам.

Віримо, що такі поїздки й надалі будуть надихати юних спортсменів до занять спортом, викликатимуть бажання працювати над собою та досягати вершин. А спортивна рада району разом з районною радою й надалі будуть співпрацювати, щоб діти мали достойну нагороду за свої старання та здобутки.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор