www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Мишурин Розі завершується проект з ліквідації підтоплень села.
Версія для друку Написати листа
Проект з ліквідації підтоплень села Мишурин Ріг Верхньодніпровського району - на фініші. Вже розчистили стару систему водовідведення, зараз закінчують встановлення спеціальних водопропускних мереж. Роботи завершаться вже в квітні. Проблему, від якої люди страждали 15 років, вирішили менш ніж за рік. Про це повідомили на сайті ДніпроОДА.

«У цьому році плануємо реалізувати 18 нових природоохоронних ініціатив. Будемо очищати водойми і ліквідувати підтоплення, - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко. - Завершимо і масштабні проекти, розпочаті в 2016-м. Серед них - ліквідація підтоплень села Мишурин Ріг. Роботи виконані вже на 90%».
Від підтоплень жителі села Мишурин Ріг страждали 15 років. Водовідвідні канали, побудовані в 60-х роках минулого століття, не справлялися з напливом води. Вони давно замулились і поросли чагарниками.
«Мишурин Ріг - як дно тарілки. Його оточують пагорби, вся тала і дощова вода стікається в долину. Затоплювало не тільки земельні ділянки, але і льохи. Були великі збитки, люди дуже страждали », - розповіла сільський голова Мішурина Рогу Любов Яківець.
За вирішення проблеми взялися в 2016-м. Уже розчищено 4,8 км старої системи водовідведення. Зараз завершується установка нових водопропускних мереж.
«Прокладаємо прямокутні труби розміром 1,5 на 2 метри. Вони дозволять пропускати великий обсяг води, - пояснив головний інженер підрядної організації Євген Бєлік. - Труби зловлять воду і направлять її до річки в обхід села. Паводків в селі більше не буде. Роботи плануємо завершити в квітні ».
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ДніпроОДА

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор