www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Шахматно-шашковому руху бути на Верхньодніпровщині! 
Версія для друку Написати листа
26 січня відбулася робоча зустріч голови районної ради Артема Кравченко з головою Дніпропетровської обласної Федерації шахів та шашок України, першим віце-президентом Федерації шашок України Євгеном Йосиповичем Уріхом. На зустрічі були присутні представники шахматно-шашечної еліти міста Верхньодніпровська В.М. Сень, Л.В.Задіранов, В.Ф.Романовський, голова спортивної ради району О.Кваша, голова районної організації ветеранів України А.І.Січовий та районний депутат В.Дришлюк. 

На зустрічі обговорювались питання створення районної Федерації з шахів та шашок; співпраці обласних Федерацій з шашок та шахів із районною радою у проведенні районних та обласних змагань, проведенні серед шкіл району першості з шахмат «Біла ладья» та шашок «Чудо шашки». Виктор Дришлюк запропонував ініціативній групі по створенню Верхньодніпровської Федерації з шахів та шашок розглянути питання створення Верхівцевського міського осередку шахістів. 

«Дуже приємно відзначити, що нинішнє керівництво району так відкрито до співпраці з нашими федераціями, та готово приймати активну участь в розвитку шахматно-шашечного руху в районі. В цьому році ми маємо намір провести декілька змагань в районі, тому зараз займаємось їх підготовкою. В наших планах й надалі підтримувати міські осередки шашистів та шахматистів району,» - зауважив Євген Йосипович в інтерв’ю прес-службі райради. 

На даному етапі за ініціативою громадськості створюється районна Федерація з шахів та шашок, а районна рада обіцяє матеріальну підтримку та забезпечить приміщенням для занять дітей, молоді та дорослих цим видом спорту в районі. 

Оргвідділ Верхньодніпрровської районої ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор