www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
20 січня у Верхньодніпровську відбулися урочисті збори, присвячені Дню Соборності України.
Версія для друку Написати листа
20 січня у Верхньодніпровську відбулися урочисті збори, присвячені Дню Соборності України.

У районному Палаці культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації О.Б. Ковальчук та заступник голови районної ради С.В. Якименко.

“Акт Злуки став могутнім виявленням волі дійсно українського народу, а День Соборності нагадує нам про те, що сила нашої держави тільки в єдності українських земель”, - зазначив Олег Борисович Ковальчук, голова райдержадміністрації, у своїй промові до присутніх.

«Сьогодні ми тут зібралися щоб підтвердити, що нам випала велика честь – жити у єдиній, неподільній Україні. Часи змінюються, змінюються люди, але наша Держава є, буде і залишиться на віки єдиною Україною – щедрою і багатою", - підсумував Сергій Васильович Якименко.

Директор історико-краєзнавчого музею Наталя Іванівна Коновал провела історичний екскурс та нагадала присутнім той історичний момент, коли 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Центральна районна бібліотека підготувала тематичну виставку «Об’єднаймося ж, брати мої».

Віра Кравцова зачитала авторського вірша присвяченого нашим воїнам. Гарних українських пісень заспівали дівчата Дар’я Маслюк, Каріна Кандибайло, Вікторія Множинська, Вероніка Глебова та гурт «Діброва». «Козацький марш» виконав учень дитячої музичної школи Владислав Гусаров.

Хвилиною мовчання присутні пом’янули всіх полеглих за гідність і свободу України.

Захід завершився фінальною піснею «Країна моя» у виконанні Катерини Корнієнко та побажаннями присутнім - миру і злагоди в домівках, доброти у серцях, а у справах – мудрості та виваженості.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор