www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Пам’яті воїна – афганця, Сергія Яцковського
Версія для друку Написати листа
Традиційно, в пневматичному тирі Верхньодніпровської СЗШ №2, проводяться районні змагання серед юнаків з стрільби з пневматичної гвинтівки на Кубок учня цієї школи, Сергія Яцковського, загиблого в Афганістані. Перед початком змагань учасники фотографувалися з ветераном Афганістану В.П. Невойсою та учасником бойових дій в АТО С.Г. Шишкіним, котрі потім спілкувалися з юнаками, розповідали про свої бойові шляхи. Керівник предмету «Захист Вітчизни» цієї школи, Ю.Е. Євпраксин, провів теоретичні та практичні заняття з юнаками по складанню автоматів, магазина автомата АК.


Перший постріл та відкрив змагання учасник бойових дій в Афганістані, В.П. Невойса, змагання розпочалися. В командному заліку перехідний кубок одержала команда Верхньодніпровської СЗШ №2, на 2 місці – Пушкарівська СЗШ, 3 місце за Верхньодніпровською СЗШ №1.
Серед команд 2-ї підгрупи на 1 місці Новомиколаївська СЗШ №1, 2 місце га Ганнівським НВК, 3 місце зайняла команда ДЦППРКБА (ПТУ). В особистому заліку чемпіон району – учень Верхньодніпровської СЗШ №2, Віталій Лебідь, 2 місце зайняв Антон Мухін, учень СЗШ №2, 3 місце – Валерій Кравченко, учень Пушкарівської СЗШ. Переможці в особистому заліку та учасники команд переможців були нагороджені грамотами та медалями від РО УСВА, адміністрації Верхньодніпровської СЗШ №2.
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами О.В. Пархоменко.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор