www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Святкування Всеукраїнського дня працівників культури
Версія для друку Написати листа
11 листопада у Верхньодніпровському районному палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітальні слова на адресу працівників культури висловили Артем Вадимович Кравченко, голова районної ради, та Олег Борисович Ковальчук, голова райдержадміністрації. У своїй промові вони зауважили, що культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить людей неповторними, несхожими на інших; дякуючи щоденній праці працівників сільських Будинків культури, бібліотекарів, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси; дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна і професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Також вони побажали працівникам культури миру, добробуту, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення в навчанні дітей заради процвітаючого майбутнього української держави, бо саме завдяки культурі відбувається виховання патріотично свідомої людини, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, обряди, любить рідну мову та Батьківщину. Ліна Миколаївна Сопіна передала щирі вітання від начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Сєргєєвої Світлани Володимирівни та від себе особисто побажала здоров’я, творчого натхнення та ще більших здобутків у професійних справах.


З нагоди професійного свята кращим працівникам закладів культури, бібліотечної сфери, майстрам та аматорам народного мистецтва міста за вагомий внесок у розвиток української культури, народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність вручили грамоти та подяки від голів районної ради та райдержадміністрації, відділу культури та установ, при яких вони працюють.

Своїх колег музичними вітаннями привітали: солістка народного вокального ансамблю “Діброва” Валентина Янченко разом з Миколою Черненко, вокалісти Катерина Корнієнко, Олена Федорянко, Вікторія Множинська, Карина Кандибайло, Надія Джарді (чарівними голосами), учні музичної школи Лащенко Володимир та Лебідь Федір грою на музичних інструментах. Сценка «Про працівника культури» у виконанні працівників РБК та, в головній ролі, Олександри Григорівни Черевко наглядно розкрила творчу душу , хвилювання та надію тих, хто роками служить культурі. Наприкінці заходу прозвучав «Гімн культурі» у виконанні колективу РБК, який об’єднав всіх присутніх відомою мелодією та щирими словами. Сімейна атмосфера, гумор, чарівна музика, пісні - родзинка гарного свята, що об’єднав всіх присутніх.

У заході взяли участь керівники району, установ та організацій, керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Фото І.Овчаренко

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор