www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Вітаємо Вас з всенародним Днем Батька!
Версія для друку Написати листа
Шановні чоловіки! Вітаємо Вас з всенародним Днем Батька!

Чи можливо дати чіткі визначення і характеристики ролі батька для сім’ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому? Важко сказати. Швидше за все у кожному конкретному випадку вони будуть зовсім різні, проте всі ці можливі формулювання буде об’єднувати одна абсолютно чітка риса - любов і відповідальність. Всенародний День Батька в незалежній Україні це порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя 18-го вересня 2009-го року, але в цьому є щось, що не можна передати словами. Наразі наша молода держава стверджує свої, вже давно визнані в усьому світі, загальнолюдські цінності, показуючи зрілість і вдячність непорушним і фундаментальним поняттям людської природи нашого буття.

В наші дні День Батька відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні ініціаторами цього свята виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. 18-го вересня 2009-го року було оголошено, що кожну третю неділю першого осіннього місяця (вересня) стає датою, коли українське суспільство виказує своє особливе шанування цим загальнолюдським сімейним і державним цінностям.

Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. І хоча сьогодні батьки-отці більш стурбовані матеріальним забезпеченням родини, не можна, щоб це йшло в розріз розвитку та збереження здорових стосунків у родині. Так закладено Богом споконвіку, що Батько є відповідальним не тільки за зачаття дитини, але й за її захист, виховання і духовну настанову. Звичайно ж це відбувається в тісному партнерстві з мамою, яка також бере активну участь у всіх цих процесах, але навіть і для неї її чоловік і батько їхніх дітей є опорою і підтримкою. Для кожної дитини, малої чи дорослої, Батько завжди є і залишається найкращим, добрим, сильним, потрібним, бажаним, справжнім героєм.

Тому в День Батька в Україні ми приєднуємося до привітань всім українським батькам та бажаємо Вам бути завжди мужніми і сильними, мудрими та щирими, добрими й надійними, щоб ваші діти та дружини пишалися та цінували Вас. Божих благословень в усьому! Зі святом Вас!

З повагою до Вас колектив виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор