www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ЮНІ ТУРИСТИ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ СЗШ№2 ПІДКОРЮЮТЬ ВОРСКЛУ
Версія для друку Написати листа
З 02 по 08 липня 2017 року учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» на чолі з директором школи О.Г. Голтвянським здійснили черговий щорічний водний похід на катамаранах річкою Ворскла. Розпочався водний похід по річці від м.Полтава. Загалом туристами подолано 77 кілометрів водного шляху. Кожен день мандрівки дарував безліч радості та незабутніх вражень, адже сплав – це чудовий варіант активного відпочинку для дружної компанії.

Річка Ворскла – явище неповторне та непередбачуване: ось вона широка та спокійна, а через кілька десятків метрів – вузька та бурхлива. Буває вона глибокою та повноводною, а іноді доводиться прикладати багато зусиль, щоб хоч трошки намокнути та освіжитися. Іноді навколо тільки зелені пагорби та піщані береги, на яких тут і там відпочивають рибаки та жителі навколишніх сіл, а то раптом відкриваються неперевершені безлюдні пейзажі, тишу яких порушують тільки вигуки зачарованих красою туристів. Але річка завжди дарує безліч чудових вражень. Діти побачили нові місця та найкрасивіші пейзажі з незвичайних ракурсів, вдосталь засмагали та купалися. Каші та супи, зварені на вогнищі та ще й у дружній компанії – смачнішого не знайдеш! А ввечері – пісні під гітару, і відступає зібрана за день втома, і вже мріється про наступний ранок, про нову зустріч із Ворсклою.

Незабутні враження й відчуття від успішного подолання перешкод природної водної стихії – це те, заради чого варто займатись водним туризмом. Подорож стала чудовим зразком справжнього спортивного походу й залишила після себе лише приємні спогади в його учасників та нові задуми щодо туристичних маршрутів на 2018 рік.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Н.М.Голтвянської, заступника начальника відділу освіти
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор