www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Підсумкове засідання Медичної ради Верхньодніпровського району.
Версія для друку Написати листа
16 лютого 2017 року відбулося підсумкове засідання Медичної ради Верхньодніпровського району. В засіданні Медичної ради взяли участь: голова районної державної адміністрації Ковальчук О.Б., заступник голови районної ради Якименко С.В., районні спеціалісти, завідувачі відділень та амбулаторій ЗПСМ, члени Медичної ради.

Про підсумки роботи закладів первинної медико-санітарної допомоги Верхньодніпровського району в 2016 році та завдання на 2017 рік присутнім доповіла головний лікар КЗ «ВЦПМСД» - І.А.Соколова.

Головний лікар КЗ «Верхньодніпровська ЦРЛ» ДОР» О.С.Пархоменко проаналізувала стан надання вторинної медичної допомоги мешканцям району в КЗ «Верхньодніпровська ЦРЛ» ДОР» за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

Також про надання стаціонарної допомоги населенню району в 2016 році розповіла заступник головного лікаря з медичної частини КЗ «ВЦПМСД» Козлова Т.І.

По закінченню наради перед присутніми виступили голова РДА О.Б. Ковальчук та заступник голови районної ради С.В. Якименко, вони подякували усім за роботу і висловили сподівання, що всім разом із керівництвом району та відповідних служб вдасться вирішити переважну більшість проблем у медичній галузі, в тому числі і соціально-побутові.


Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор