www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Перше засідання Ради регіонального розвитку Верхньодніпровського району
Версія для друку Написати листа

Сьогодні, 30 січня 2019 року, під головуванням голови районної державної адміністрації Ковальчук Олег Борисович відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Верхньодніпровського району, на якому підведено підсумки роботи за останні 4 роки та обговорено перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки.

У заході взяли участь: члени Ради регіонального розвитку Верхньодніпровського району, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, керівники підприємств, фермерських господарств, які здійснюють свою діяльність на території району та представники громадськості.Голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б. на початку заходу презентував присутнім основні здобутки та окреслив перелік першочергових завдань розвитку району.

Він окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019 рік. Серед них – енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, впровадження головної реформи країни – децентралізації.
В обговоренні питань взяли участь: начальник фінансового управління райдержадміністрації - Панасюк О.М., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації - Блікян О.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації - Ходос Н.Ф.,заступник головного лікаря КНП «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги»ВРР» - Кадук В.К., Верхньодніпровський міський голова – Калініченко Л.В.,Мишуринрізький сільський голова – Яківець Л.В., директор ТОВ «Дніпро-Н» - Кукса А.І., Начальник Верхньодніпровського ВП- Харченко А.І., начальник Верхньодніпровського РВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Так за результатами їх доповідей в школи надана субвенція з державного бюджету на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 1469,310 тис. грн., та надано спів фінансування з районного бюджету в сумі 158,4 тис. грн., з яких освоєно 1625,928 тис. грн., на які закуплено для учнів 1-х класів 604 комплектів парт та стільців, 29 комплектів дидактичного матеріалу, 8 шт. персональних комп’ютерів для учителя (ноутбук), 21 шт. багатофункціональний пристрій (принтер, сканер)

Про динаміку росту соціальних виплат свідчать цифри. На виплату допомог малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми у 2016р. було виділено – 79.1 млн. грн., у 2017р. – 90,2млн. грн.., у 2018 році – 88,3млн. тис..грн. Зменшення обумовлене зменшенням отримувачів допомоги при народженні дитини, допомоги малозабезпеченим сім'ям. Кількість отримувачів всіх видів державних допомог, у 2018 році складає – 5700 сімей.


Урядова програма «Доступні ліки» в 2018 році виконана на 100 %. На забезпечення пільгової категорії населення ліками в межах даної програми використано коштів, у сумі 688 127,11 грн..

В 2018 році виписано рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів – 26 698 шт., з яких відпущено рецептів – 23 648 шт. Кількість осіб, які отримали лікарські засоби в межах програми – 11 765 чол.. Вартість відпущених лікарських засобів відповідно до їх звітів за 2018 рік - 948 903,66 грн., що дорівнює обсягу коштів, перерахованих аптечним закладам.


За рахунок субвенції у 2018 році 46-ю державною пожежно-рятувальною частиною Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено закупівлю наступного спорядження та майна, що призвело до покращення матеріальної бази підрозділу і сприяло підвищення бойової готовності особового складу при ліквідації надзвичайних ситуацій на території Верхньодніпровського району.


організаційний відділ апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор