Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Децентралізація – у дії. За чотири роки у Царичанськову районі облаштували десятки нових спортивних майданчиків, реконструювали школи, звели дитсадок. Відкрили ЦНАП та створили перший ягідний кооператив. Про найбільш значимі втілені проекти та плани району говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Мешканці району на собі відчули переваги децентралізації. За чотири роки вже маємо десятки втілених інфраструктурних проектів, - зазначив голова Царичанської райдержадміністрації Руслан Буленок. – Наразі наша основна мета - примножити економічний потенціал району, забезпечити ще більш комфортні умови проживання та безпеки для його мешканців».

У Могилівській громаді створили перший ягідний кооператив. Разом об’єднались 12 підприємств. На площі понад 30 га вирощують полуницю, малину, ожину, смородину та 7 сортів винограду.

У Ляшківці відкрили ЦНАП. Це зробило доступнішими основні адмінпослуги для майже 3 тисяч мешканців громади.

Відремонтували основний корпус Царичанської опорної школи, пришкільний інтернат та майстерні. У приміщеннях замінили покрівлю, яка протікала, систему опалення, підлогу, встановили нові двері та вікна. Оновили системи вентиляції у спортзалі та їдальні. Осучаснили кабінети. Також реконструювали будівлю Рудківської школи та Будинку культури у селі Залелія. Для мешканців Ляшківки звели новий дитсадок на 75 місць. У Царичанці 2-поверхову будівлю аптеки реконструювали під житловий будинок на 10 квартир. Вони – для учасників АТО та сімей на квартирному обліку.

За чотири роки у Царичанському районі облаштували 65 дитячих спортивних майданчиків, обладнали 14 спортивних зали та 10 футбольних полів у школах району. Реконструювали водопровідні мережі у Царичанці та Бабайківці. На центральних та густонаселених вулицях району замінили освітлення на енергозберігаюче.

У планах - створити у Могилівській громаді «Центр безпеки громадян». Там розмістять пожежно-рятувальну команду, швидку допомогу та пункт охорони правопорядку. Центр обслуговуватиме понад 5 тисяч мешканців сільських громад.

Серед проектів, які планують реалізувати у районі - створення реабілітаційного центру адаптації «Інновація». Там надаватимуть допомогу АТОвцям та переселенцям, літнім та самотнім людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

А ще – побудувати амбулаторії з житлом для лікарів у Бабайківці та Прядівці, дитсадок у Лисківці, системи водопостачання у селах Турове та Дубове. Реконструювати центральну площу, парк та стадіон у Царичанці.

За чотири роки у Царичанському районі втілили десятки інфраструктурних проектів

Створили перший ягідний кооператив у Могилівській громаді

Відремонтували опорну школу у Царичанці

Реконструювали будівлю аптеки під 10-квартирний житловий будинок

Осучаснили дитсадок у Ляшківці

Тепер він яскравий та затишний

Про плани говорили під час Ради регіонального розвиткуFile Attachment Icon
ава.jpg