www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ, УВАГИ ТА ЛЮБОВІ у Верхньодніпровському будинку-інтернаті №2
Версія для друку Написати листа
3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначило Міжнародний день інвалідів. Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів — день нагадування людству про гуманність і милосердя; підбиття підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів щодо поліпшення їхнього життєвого рівня.


Тож, цілком доречно, що напередодні цього дня у Верхньодніпровському будинку-інтернаті №2 відбувся святковий захід «День милосердя та добра», на який до вихованців закладу завітали голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко, учні Верхньодніпровської СЗШ №2 з концертною програмою ( танцями і піснями), виконавці Вікторія Множинська та Олег Листопад, меценати: представники ТОВ «Альтаїр «Д»», ТОВ «Алмаз-Мотор ЛТД», ТОВ НПП «Дніпробудкомплект», ПАТ ВМЗ, ВАТ Металургтранс, ТОВ Металурггруп, Церкви Христа з міст Кам’янського та Дніпра, Федерації айкідо м.Кам’янське, ПАТ Дніпровське КПК, ТОВ «Еталон і Ко», Благодійний Фонд «Мама+Я» разом з Мариною Філатовою, спортсменкою-добродійкою, ПАТ «Евраз » ДМЗ, ДП Торгівельний Дім «Підшипник»; священник о.Ігор Опацький, настоятель УГКЦ м.Верхньодніпровськ.
На початку святкової програми до присутніх гостей та меценатів звернувся Геннадій Михайлович Феденко зі словами вдячності, що в цей нелегкий для країни час вони знаходять можливість для допомоги і благодійності на благо цих знедолених дітей. Адже всі їх заходи свідчать: хоч би яким розвиненим і цивілізованим не було суспільство, воно завжди потребує милосердя, чуйного ставлення та співчуття в біді.

2017 рік був дуже значним для всіх жителів будинку-інтернату. Завдяки знайомству з дуже доброю та чуйною людиною з листопада 2017 року в закладі почав свою роботу танцювальний колектив «Дніпровець» під керівництвом Олени Геннадіївни Мамченко. Вперше, показавши себе на святковому вечері для ветеранів закладу на День працівників соціальної сфери, хлопці підготували декілька прем’єр для цієї святкової зустрічі. А саме: «Флотський танок», танок «Мама», «Циганський танок» та неймовірно гарний і чуйний вальс.

Окрім запальних танців вихованці закладу вітали друзів, гостей, меценатів та персонал чудовими творчими виступами: піснями, віршами, танцювальними композиціями, відеороликами.
Наприкінці заходу Артем Вадимович Кравченко відзначив талановитих та самих активних вихованців закладу Грамотами. Це було настільки приємно і чуйно, що кожного нагороджуваного зал вітав гучними аплодисментами та викриками «Молодець! ».

Атмосфера свята була дуже насиченою добротою, радістю та позитивними емоціями, тож навіть після останніх акордів ніхто не хотів розходитись із залу. Численні фото сесії з виконавцями, гостями, меценатами продовжувались ще деякий час, а радісні посмішки жителів закладу радували кожного, хто їх бачив. По завершенню концерту всі діти отримали солодощі та відправились на святковий обід. (Фото Олег Листопад)
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор