www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: боротьба з гральним бізнесом триває
Версія для друку Написати листа
У Кам'янському та Верхньодніпровську вилучили гральне обладнання на 100 000 гривень

Оперативно-профілактичне відпрацювання по боротьбі з гральним бізнесом триває. Днями співробітниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області викрито ще 3 гральні заклади, розташованих в Кам'янському та Верхньодніпровську. Всього за період відпрацювання припинено діяльність 25 нелегальних закладів.
Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області спільно з працівниками слідчих відділів Нацполіціі і органами прокуратури викрито і припинено діяльність 3 нелегальних гральних закладів, 2 з яких діяли в Кам'янському та 1 - в Верхньодніпровську.
Під час санкціонованого обшуку, проведеного у Верхньодніпровську, припинена діяльність покерного міні-клубу. Вилучено покерний стіл, 2 колоди карт для гри в покер, фішки для гри в покер в кількості 366 одиниць.
За період відпрацювання, з 5 грудня 2016 року, припинено діяльність 25 гральних закладів, загальна вартість вилученого обладнання понад 2 млн 200 тисяч гривень.
В даний час оперативно-профілактичне відпрацювання в сфері грального бізнесу триває. Даний вид діяльності заборонений чинним законодавством. Громадянам, які причетні до організації підпільних гральних закладів загрожує кримінальна відповідальність.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Головного управління ГСЧС в Дніпропетровській області
http://gorod.dp.ua/news/126523


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор