www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Святкування Дня села в Мишуринрізькій громаді.
Версія для друку Написати листа
Коли осінь прикрасила дерева пожовклим листям та покрила їх багрянцем , у мальовниче село Мишурин Ріг завітало велике гучне свято . 10 вересня в селі Мишурин Ріг пройшло традиційне народне гуляння - день села « Моє село – одна родина , моє село це Батьківщина». Працівники Будинку культури Румейко А.А., Біла Н.М., Урдюк В.І., Урдюк О.С., ще задовго до свята активно готувалися , що дало можливість подарувати мешканцям села та їх гостям затишне місце для відпочинку і цікавий різнобарвний концерт.


На святі було багато присутніх, як гостей свята так і місцевих жителів. Свої щирі привітання мишуринрізьцям висловили: перший заступник голови РДА Шуть В.В., голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко А.В., начальник відділу культури Сергєєва С.В.. Вони від усього серця привітали мешканців села зі святом та нагородили почесними грамотами кращих працівників АФ « Мишурин Ріг» Бочку П.М., Бочку О.М. Також почесною грамотою була нагороджена Директор Мишуринрізького СБК Румейко А.А.. На правах господині свята голова Мишуринрізької сільської ради Любов Василівна Яківець привітала своїх односельців з Днем села та нагородила почесними грамотами від виконкому сільської ради колектив ДНЗ « Дюймовочка», кращу медичну сестру Пуздрю В.В., водія АФ «Мишурин Ріг» Хейлика О.А..


Визнання та велику подяку від мешканців села отримав виступ фольклорного жіночого гурту села, який став приємною несподіванкою для всіх присутніх. Удала Н.М., Антоненко К.С, Біла О.І, Жбирь О.М, Подолинська К.О, Біла Н.М, Терещенко Н.Д, Хейлик С.І стали окрасою свята та донесли до глядача весь колорит українського фольклору. Особливим рядком хотілося б відмітити виступ акторів – аматорів Задорожного В.І , Подолинського В.М, Вовка В.А., які були неперевершені в своїх ролях. Також хотілося б відмітити найменших учасників свята танцювальний колектив Мишуринрізької філії Ганнівського НВК та учасників художньої самодіяльності : Джарти Надію, Вязову Маргариту, Піддубного Станіслава, Бублей Анастасію. З великим задоволенням жителі села зустрічали виступ народного гурту « Гомін».
Велику подяку Мишуринрізький СБК висловлює народним умільцям Должковій В., Новацькій А., Шибі О.А., які надали для виставки свої роботи. Гарні господині та кухарі : Сорокопуд Т.О. , Марченко Л.О, Урдюк В.І, Тімченко Н.О. готували та пригощали усіх присутніх на святі варениками , зливаною кашею та юшкою. Всі страви готувались на вогнищі.

Завдяки активній підтримці місцевих підприємців та Агрофірм «Мишурин Ріг», «Агрохимії», «Агро- Єри» відбулося це яскраве свято. Святкування продовжилося дискотекою, яка закінчилася далеко за північ. Окрему подяку Мишуринрізький СБК висловлює голові сільської ради Яківець Л.В., яка активно допомагала у підготовці та проведенні свята . Завдяки її підтримці на передодні дня села були придбані нові українські костюми для самодіяльності.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор