www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
XII позачергова сесія Верхньодніпровської районної ради VII скликання відбулась.
Версія для друку Написати листа
19 квітня в конференційній залі районної ради відбулася XII позачергова сесія Верхньодніпровської районної ради VII скликання. На порядку денному розглядалось 18 питання, 17 з яких були суто технічними і стосувались внесення додаткових відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про код виду економічної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, а перше питання – «Про звернення депутатів Верхньодніпровської районної ради до Дніпропетровської обласної ради щодо перегляду встановленої вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради».


Присутні були 21 депутат, головував А.В.Кравченко. Обраний секретар – С.О.Зозуля.
Сесія була продуктивною, конструктивною. Всі питання розглянуті та проголосовані.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради.

З В Е Р Н Е Н Н Я
депутатів Верхньодніпровської районної ради щодо перегляду встановленої вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству „ Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства ” Дніпропетровської обласної ради ”

Шановні депутати Дніпропетровської обласної ради!

Депутати Верхньодніпровської районної ради надзвичайно занепокоєні ситуацією, що складається в районі у зв’язку з введенням в дію з 15 квітня 2017 року нової вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство „Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Дніпропетровської обласної ради відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради від 24.03.2017 року №177-8/VII «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області .
Стрімка інфляція, скорочення робочих місць, відсутність коштів у населення, аварійний стан житлово-комунальної сфери негативно впливають на якість життя мешканців району. Відсутність належного роз’яснення населенню структури формування тарифу послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство „ Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства ” Дніпропетровської обласної ради, призводять до конфліктів та непорозумінь.
Більшість сімей, які проживають в районі, не в змозі своєчасно та в повному обсязі сплачувати обтяжливі рахунки за комунальні послуги.
Нові ціни на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство „Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Дніпропетровської обласної ради, вже сьогодні призвели до загострення соціальної напруги та супроводжуються акціями протесту проти зростання комунальних платежів.
Як представники місцевого самоврядування, ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють наших громадян. Вважаємо, що нові тарифи є несправедливими та неспіврозмірними з доходами жителів району.
Звертаємося до депутатів Дніпропетровської обласної ради з проханням переглянути та зменшити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству „ Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства ” Дніпропетровської обласної ради, встановлену рішенням Дніпропетровської обласної ради від 24.03.2017 року №177-8/VII «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області».

Сподіваємося на Вашу підтримку і розуміння.

Підтримано 21 депутатом Верхньодніпровської районної ради.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор