www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська школа освоює інвестиції
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровська РДА у серпні місяці прийняла участь в обласному конкурсі мікропроектів «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що проводився Українським Фондом соціальних інвестицій та німецького банку розвитку KfW, та перемогла, отримавши можливість розробити та реалізувати на території району проект по реконструкції нежитлових будівель під будинок соціального житла. Окрім того вона, перемігши в конкурсі, отримала бонус – можливість розробити та реалізувати проект з капітального ремонту об’єкту соціального призначення на суму близько 4 млн.грн..

Тож, відділ освіти райдержадміністрації разом з керівництвом Верхньодніпровської СЗШ №5 плідно попрацювали в написанні проекту під назвою «Покращення умов надання освітніх послуг для громадян м.Верхньодніпровськ. Першочергові заходи по реконструкції та енергоєфективності ЗОШ I-III ст.. навчання громади. / KFW» та отримали підтримку на реалізацію проекту від Українського Фонду соціальних інвестицій та німецького банку розвитку KfW. У вересні місяці відбувся тендер по цьому проекту. Декілька підприємств приймало участь у ньому. Переможцем, який візьметься за капітальний ремонт будівлі Верхньодніпровської СЗШ №5 стало ПП «Екіпаж» із Харьковскої області, м. Первомайський.


20 жовтня пройшло спільне засідання членів Асоціації (УФСІ, АзВ , представників підрядників, технагляду та підприємства проектувальника) для підписання Договорів підряду, технагляду та авторського нагляду по вказаному проекту. Провела засідання куратор-консультант проекту Аладжальян А.Е., що представляє Український Фонд соціальних інвестицій (УФСІ).

У присутності представників влади Ковальчука О.Б., Якименко С.В. договора були підписані Наталією Феодосієвною Ходос, як головою Агенції з Впровадження (АзВ), з Поляруш О.Д.,підрядником ПП «Екіпаж» м. Первомайський, з ФОП Горидько О.М., представником технагляду м.Кам`янське, та з Климко А.О., ТОВ «Апекс» м.Верхньодніпровськ, що проектував цей будівельний проект для школи.

На виконання робіт по встановленню металопластикових вікон та дверей, а також реконструкцію покрівлі Верхньодніпровської СЗШ №5 підписано Договір з підрядником на суму 3 869 тис.грн (з ПДВ). Роботи обіцяють розпочати вже з листопада місяця.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор