www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська райдержадміністрація шукає підрядника для надання послуг з інвентаризації земель 
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровська райдержадміністрація, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, 21, проводить публічні торги в електронній системі Prozorro на закупівлю послуг з інвентаризації земель, які будуть здійснюватися протягом 2017 року. Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті ua-tenders.com, очікувана сума закупівлі складає 6 750 000.00 гривень. 
Замовник надає переможцю тендера наступну документацію: 
- Матеріали з Державного фонду документації із землеустрою; 
- Відомості з Державного земельного кадастру не тільки в паперовій, а й в електронній формі, книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю, а також на право постійного користування землею, договорів оренди землі; файлів обміну даними про результати робіт із землеустрою; 
- Містобудівну документацію, затверджену в установленому законодавством порядку; 
- Планово-картографічні матеріали, в тому числі ортофотоплани, станом місцевості не більше 3 років (Постанова КМ України); 
- Матеріали, що відображають результати обстеження земельних ділянок за їх якісного стану (наявних обмежень щодо використання земель). 
Виконання послуг з інвентаризації земель має здійснюватися відповідно до вимог Порядку проведення інвентаризації земель, що затверджений постановою КМУ від 23.05.2012 No 513. 
Послуги з інвентаризації земель за межами населених пунктів включають підготовчі, аерофотознімання, топографо-геодезичні та камеральні послуги, а також обов'язкове складання та оформлення технічної документації в паперовій та електронній формі. 
Підготовчі роботи включають збір та аналіз виконавцем вихідних даних для здійснення інвентаризації земель. 
Проведення тендеру планується на 6 березня 2017 року, в зв'язку з чим свої тендерні пропозиції постачальники можуть надати до 27 січня 2017 року. 
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами http://www.ua-tenders.com/news/companies/248492/


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор