www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровське бюро правової допомоги представляє проект «Я МАЮ ПРАВО!»
Версія для друку Написати листа
Міністерство юстиції України запустило новий офіційний веб-сайт загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», котрий має на меті розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та механізм захисту цих прав.

В рамках вказаного проекту українці матимуть змогу дізнатися інформацію про їхні права і як ці права захистити. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Верхньодніпровського бюро правової допомоги.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор