www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Учнівські, педагогічні колективи, батьківська громадськість Верхньодніпровського району взяли активну участь у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Версія для друку Написати листа
Ужитті є пам'ять, що ніколи не вмирає,

Із забуття нетлінне повертає.
Є людський біль, і честь, і слава –
Їх забувати ми не маємо права!
8 та 9 травня 2017 року учнівські, педагогічні колективи, батьківська громадськість взяли активну участь у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Напередодні у всіх навчальних закладах району з цієї нагоди проведено військово-патріотичні заходи: уроки мужності та пам’яті «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», години історії «Мужність і відвага крізь покоління» за участю дітей війни, ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції на сході України, організовано перегляд документальної хроніки про події Другої світової війни. Волонтерські загони провели акції «Доброго ранку, ветеране!», «Ветеранське подвір’я», «Квітка пам’яті». Під час операції «Обеліск»» були впорядковані всі меморіали об’єкти та пам’ятники загиблим воїнам розташовані на території мікрорайонів шкіл.
8 травня делегації відділу освіти, педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів Верхньодніпровська стали учасниками урочистого заходу до Дня пам’яті та примирення, який відбувся у центрі міста. Представники шкіл провели майстер - класи по виготовленню маків - символу пам’яті про жертв війни. Вихованці творчих колективів КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» взяли участь у концертній програмі.

9 травня колектив відділу освіти, учнівські та педагогічні колективи всіх навчальних закладів району долучилися до мітингів «1939 − 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», вшанували пам’ять усіх жертв тієї страшної війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалів.

Ми схиляємося перед силою духу, самовідданістю і героїзмом тих, хто виборов велику перемогу над фашизмом, і тих, хто сьогодні відстоює незалежність нашої держави. Щиро віримо в те, що невдовзі над Україною засяє мирне сонце!
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Л.Б.Карлаш, відділ освіти
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор