www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Верхньодніпровській районній раді презентували Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.
Версія для друку Написати листа
17 серпня 2016 року в місті Верхньодніпровськ у приміщенні районної ради в рамках інформаційно-просвітницької компанії експерти Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» провели презентацію «Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки». На зустріч зібрались представники і керівництво районної влади, райдержадміністрації, громадські активісти, депутати міських, селищних та районних рад.

В ході презентації, Віталій Моргун і Олександр Мітьков, представники Центру «Тамариск», обговорили з присутніми важливі питання, що стосуються стратегічних напрямків розвитку, а саме: реєстрація, гроші, податки, розвиток соціального підприємництва, стимулювання волонтерської діяльності і т.д.. Окрім того, була приділена велика увага планам по створенню Координаційної ради при ОДА та РДА, розгляду її позитивних та негативних сторін, відмінностям та схожості з Громадською радою.

Громадськість Верхньодніпровщини була активною, задавала питання. Їх турбували питання, яким чином громадськість може вплинути на вже запущений процес «Національної стратегії», та, що очікується від реалізації даної стратегії на місцях.

В завершення презентації присутнім була надана можливість в неформальній, дружній атмосфері поспілкуватись з експертами та отримати відповіді на особисті питання.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор