www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
СТВОРЮЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНА РАДА ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНИ
Версія для друку Написати листа
Ні для кого не є таємницею той факт, що наша екологія в Україні знаходиться не в найліпшому стані. Існує багато на те причин та факторів впливу. Але все ж головним ворогом екологічної системи є людина. Ми, являємось тільки споживачами, не думаючи про те, що колись через нашу знахабнілість ресурси можуть закінчитись. Потрібно пам’ятати, що ми несемо відповідальність за землю, в якій живемо.

За ініціативою голови Верхньодніпровської районної ради на початку квітня були зібрані люди, небайдужі до навколишнього середовища: рибалки, орнітологи, краєзнавці, бджолярі, географи — кожен з них має велике бажання навести порядок в нашому районі. Обговорили ідеї по популяризації поваги до природи серед дітей та молоді, проведення суботників, збереження рослин та тварин з червоної книги. Учасниками наради були запропоновані цікаві ідеї конкурсів для школярів, екскурсій, походів. Також велику увагу приділили проблемним питанням району: браконьєрству, підпалам сухої трави, обробітку небезпечними для бджіл речовинами с/г культур фермерами, засміченість природних територій та вулиць району.
Ціллю цієї наради було не просто обговорення проблем, а популяризація любові до природи та збереження її первинної краси.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Нам є, що берегти!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор