www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Х сесія Верхньодніпровської районної ради відбулась.
Версія для друку Написати листа
9 грудня відбулося чергове пленарне засідання районних депутатів. В порядку денному розглядалось 55 питань, 20-21 та 55 питання вже на початку були відхилені, оскільки після розгляду цих питань на спільній комісії 8 грудня депутатський корпус їх не підтримав і вирішив зняти з черги денної . 28 депутатів із 34 були присутні в сесійні залі. На розгляд сесії були винесені питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 20-3/VII “Про районний бюджет на 2016 рік” .
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 18 лютого 2016 року
№ 38-5/VІI «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік».
4. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 04 травня 2016 року № 78-6/VII «Про Програму підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Верхньодніпровському районі на 2016-2020 роки».
5. Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження районної міжгалузевої Програми щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам , що належать до спільної власності територіальних громад Верхньодніпровського району (районної комунальної власності) на 2013 – 2017 роки».
6. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2013 року № 400-24/VI «Про Програму інформатизації Верхньодніпровського району на 2014-2016 роки» (зі змінами та доповненнями).
7. Про зняття з контролю рішення районної ради від 17 грудня 2013 року № 400-24/VI « Про Програму інформатизації Верхньодніпровського району на 2014-2016 роки» (зі змінами та доповненнями)
8. Про Програму інформатизації Верхньодніпровського району
на 2017-2019 роки.
9. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради 04 травня 2016 року № 79-6/VII «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів у Верхньодніпровському районі на період 2016 – 2020 роки».
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 року № 504-31/VI «Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Верхньодніпровському районі на 2015 – 2016 роки».
11. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Верхньодніпровському районі на 2017 – 2018 роки»
12. Про зняття з контролю рішення районної ради від 15 листопада 2012 року №260-16/ VI «Про програму розвитку культури Верхньодніпровського району на 2013-2015 роки» (зі змінами)
13. Про Програму розвитку культури Верхньодніпровського району на 2017- 2020 роки.
14. Про внесення змін рішення районної ради від 18 лютого 2016 року № 45-5/VІI «Про районну цільову соціальну програму «Освіта Верхньодніпровщини до 2018 року» (зі змінами та доповненнями)
15. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.06.2016 № 108-7/УІІ «Про районну Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Верхньодніпровського району на період до 2020 року»
16. Про зняття з контролю рішення районної ради від 25 грудня 2012 року № 278-17/VІ «Про Цільову комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту у Верхньодніпровському районі на 2013-2016 роки» (зі змінами та доповненнями)
17. Про затвердження Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Верхньодніпровському районі на 2017-2021 роки
18. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.
19. Про районний бюджет на 2017 рік.
20. Про реорганізацію Державного закладу «Вузлова лікарня станції Верхівцеве ДП «Придніпровська залізниця».
21. Про зміну назви друкованого засобу масової інформації газети «Придніпровський комунар» та КП Редакція газети «Придніпровський комунар» на газету «Часопис Верхньодніпров’я» та Комунальне підприємство «Редакція газети «Часопис Верхньодніпров’я».
22. Про зміну назви друкованого засобу масової інформації газети «Придніпровський комунар» та КП Редакція газети «Придніпровський комунар» на газету «Січеславський край» та Комунальне підприємство «Редакція газети «Січеславський край».
23. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 жовтня 2015 року № 568-36/VI «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району» (із змінами)
24. Про передачу приміщень на баланс комунального підприємства «Житловик».
25. Про внесення змін до рішення районної ради від 04.05.2016 року №90-6/VII «Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району».
26. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району об’єкту «Капітальний ремонт зовнішньої тепломережі комунального закладу «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги»
27. Про передачу в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району
28. Про короткострокову оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району
29. Про трудові відносини з директором КЗ «Верхньодніпровський районний трудовий архів» Верхньодніпровської районної ради» Баранник Ю.П.
30. Про трудові відносини з начальником КП «Житловик» Лихолатом Р.А.
31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розробленої ТОВ «Верхньодніпровське землевпорядне підприємство».
32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розроблених ДП «Дніпропетровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
33. Про погодження вартості 1 Гкалл. тепла ТОВ «ПРОМТЕПЛОПОСТАЧ»
34. Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради
35. Про помічників-консультантів депутатів районної ради
36. Про план роботи Верхньодніпровської районної ради VIІ скликання на 2017 рік .
37. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Андріївська неповна середня загальноосвітня школа I-II ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
38. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа № 2 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
39. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа № 5 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
40. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Любомирівська середня загальноосвітня школа I-II ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
41. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Першотравенська середня загальноосвітня школа I-II ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
42. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Водянська середня загальноосвітня школа I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
43. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхівцевська середня загальноосвітня школа № 2 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
44. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Боровківська середня загальноосвітня школа I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
45. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Новомиколаївська середня загальноосвітня школа № 2 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
46. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Новомиколаївська середня загальноосвітня школа № 1 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
47. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа № 3 I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
48. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Пушкарівська середня загальноосвітня школа I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
49. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа I-III ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
50. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа № 1 – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради»
51. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
52. Про внесення змін до Статуту Верхньодніпровського районного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді
53. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Верхньодніпровська спеціалізована школа № 1 I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
54. Про внесення змін до статуту Комунального закладу «Верхньодніпровська дитячо-юнацька спортивна школа» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області»
55. Про звернення депутатів Верхньодніпровської районної ради VII скликання до Верховної Ради України стосовно підтримки прийняття соціально значимих проектів законів України.

Голова районної ради А.В.Кравченко, відкриваючи сесію, запропонував депутатам та численним громадським активістам, які були в залі, вшанувати хвилиною мовчання пам’ять ветерана Збройних Сил України, заступника голови районної ради ветеранів О.С.Стойкова, який напередодні раптово пішов з життя.
Після чого, надав слово для звіту депутату Дніпропетровської обласної ради, члену фракції «УКРОП» Д.С.Чорному. У своєму виступі Дмитро Сергійович наголосив, що в 2016 році обласна рада, як ніколи раніше, активно допомагала коштами Верхньодніпровському району в реалізації більше 10 соціально – значимих об’єктів на загальну суму близько 14 млн. гривень. Багато обласних депутатів свої субвенції використали для допомоги жителям району, всього на суму понад 850 тисяч гривень. Було згадано про спільні величезні зусилля в зрушенні з мертвої точки такого надважливого питання для району, як реконструкція Аульського водогону.
Кілька хвилин депутатської уваги попросив і голова районної ради А.В.Кравченко для стислого звіту за рік роботи у районній раді. Він окреслив три головні напрямки своєї роботи: це залучення додаткових обласних і державних коштів у район у тісній співпраці з головою райдержадміністрації О.Б.Ковальчуком; вирішення проблеми водопостачання населених пунктів району та розвиток і підтримка спортивно – масової роботи в районі.
Начальник відділу пасажирських перевезень ДП «Придніпровська залізниця» В.В.Джура звернувся до депутатів районної ради з проханням передбачити в бюджеті району на 2017 рік кошти для оплати залізниці за пільговий проїзд жителів району в цьому і наступному році. Він проінформував про розробку методики фільтрації пільговиків і зазначив, що суми для відшкодування збитків залізниці, завдяки новій системі обліку, вдалося зменшити в рази. Інформація була прийнята до відому і подальшої роботи.
Після всіх виступів почалася злагоджена робота згідно регламенту. Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати голосування ви можете побачити на сторінці районної ради за посиланням.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор