Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


26 квітня 2018 року біля пам’ятного знаку чорнобильцям відбувся мітинг-реквієм з нагоди 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи.
На заході були присутні: керівництво райдержадміністрації, районної ради, Верхньодніпровської міської ради, ліквідатори-чорнобильці, працівники підприємств, установ, організацій району, молодь міста.

До присутніх з промовою звернувся заступник голови райдержадміністрації Пузіно С.І., який висловив слова подяки тим ліквідаторам, які з перших днів цієї страшної трагедії вирушили до чорнобильської зони, аби спинити лихо. Він зазначив, що саме завдяки їм було врятовано життя наступних поколінь, та закликав пам’ятати тих ліквідаторів, яких сьогодні немає з нами, а також виказав їм шану.
Слова вдячності ліквідаторам також сказали заступник голови районної ради Якименко С.В. та голова районної громадської спілки «Союз Чорнобиль України» Карлаш О.М.
Після цього самодіяльна поетеса Віра Кравцова прочитала свій вірш присвячений цій страшній трагедії та подвигу ліквідаторів.
Наприкінці мітингу всі присутні вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи поклавши квіти до підніжжя Пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.


Відділ організаційної роботи
апарату райдержадміністрації