www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Досягнення знавців рідної мови 
Версія для друку Написати листа
Знову є нагода упевнитися в тому, що Верхньодніпровщина багата талановитими дітьми та обдарованими особистостями. Завершилися обласні етапи мовно-літературних конкурсів і ми маємо своїх переможців! 
Палій Інна, учениця 9 класу КЗ «Ганнівський НВК» (вчитель Палій В.М.) посіла І місце у ІІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 
Коваленко Вікторія, учениця 7 класу КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» (вчитель Криворотенко О.Г.) посіла ІІІ місце у ІІІ етапі VІІ Міжнародого мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Попереду у дівчат та їх вчителів участь у ІV Всеукраїнському етапі конкурсів. Бажаємо їм перемоги! 

Достойно представили наш район у ІІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика також Часовських Оля, учениця 7 класу Правобережненської філії КЗ «Ганнівський НВК»(вч. Майор В.І.), та Маслюк Віра,учениця 10 класу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5»(вч. Рижик О.В.), Парубцова Єлизавета, учениця 11 класу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3» (вч.Сафронова Л.В.). 
А у ІІІ етапі VІІ Міжнародого мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - учні КЗ «Пушкарівська СЗШ» Каракуца Анастасія та Чорнобай Роман ( вчителі Жарко В.І. та Штим Л.В.), а випускниця КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ", а зараз студентка 3 курсу факультету української філології Національного універсистету ім. О. Гончара , Ольга Сидоренко зайняла І місце у ІІІ етапі конкурсу, наступна сходинка- Всеукраїнський етап. Будемо сподіватись, що він буде плідним. 

Відділ освіти дякує учням та вчителям за натхненну працю, любов до рідної мови та внутрішній незгасимий вогник! 

на фото: учні КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Каракуца Анастасія та Чорнобай Роман, Коваленко Вікторія, учениця 7 класу КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» та випускниця КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ", а зараз студентка 3 курсу факультету української філології Національного універсистету ім. О. Гончара , Ольга Сидоренко 

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами http://www.osvita-verh.dp.uaВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор