www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. СВЯТО У ГАННІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ.
Версія для друку Написати листа
Веселе захоплююче свято відбулося 1 червня у Ганнівці та Заполичках. Відзначався міжнародний День захисту дітей, на честь якого колективи сільських клубів підготовили та провели концертні та конкурсні програми для дітей.


В Ганнівці свято розпочалося концертною програмою підготовленою Ганнівським будинком культури та НВК. Захоплюючі виступи дітей зібрали навколо дитячої площадки чимало гостей. В цей день відкриття пришкільного дитячого табору «Сонечко» відбулося імпровізованим дитячим потягом, який здійснив «Подорож країною дитинства». Потяг привозив діточок до станцій: творча, кмітливість, спортивна, угадай мелодію, де дітки приймали участь у різних конкурсах, розвагах та отримували призи від спонсорів заходу. Весь цей час дітей розважав кумедний клоун. Окрім, розважальної програми діти мали змогу побавитись на атракціонах «Кременчуцького парку розваг».Веселе захоплююче свято відбулося 1 червня й у Заполичках. На честь міжнародного Дню захисту дітей була проведена концертна та конкурсна програма для жителів села, а найважливіше – це відкриття дитячого ігрового майданчику в селі біля клубу. На сільське свято завітали сільський голова Ю.О.Сидоренко, голова районної ради А.В.Кравченко та помічник районного депутата Ю.А.Кукси, В.П.Палій, яким було надано право перерізати червону стрічку відкриття такого бажаного дітьми майданчика.
Ви б бачили ці очі дітлахів! Один поперед одного вони гойдалися на гойдалках, спускалися з гірок, крутилися на колесі. Діти залюбки співали, читали вірші й брали участь у різних цікавих конкурсах святкової програми, підготовленої силами Зарічанського клубу.


Сільський голова Юрій Олександрович висловив свою думку про важливість проведення таких заходів: «Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Тож, докладаємо максимум зусиль, щоб сільські діти не відчували себе покинутими й мали змогу розвиватись фізично».


Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор