www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Школярі Верхньодніпровщини: Пам’яті Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа
З метою увічнення великої громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, в навчальних закладах району відбулися інформаційно-просвітницькі та виховні заходи відповідної тематики: лінійки-реквієми «Ми вічні сини твої, Україно!», уроки мужності «Сучасні герої України», зустрічі зі свідками лютневих подій 2014 року та воїнами АТО, волонтерами. Особливі враження залишили у дітей кадри документальної хроніки «Зима, що нас змінила» та «Небесна Сотня. Юні ангели». У КЗ «Андріївська НСЗШ І-ІІ ст.» на патріотичній годині «Сотня небесна хай в небо злетить, свічка скорботи у душах горить…» побували учасники районного семінару учителів історії.
17 лютого у КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5» І-ІІІ ст.» відбувся загальношкільний благодійний ярмарок «Подаруй тепло свого серця воїну АТО». Зібрані кошти в сумі понад 8 тис. грн. передано на лікування ветерана АТО Ігоря Федька, який наразі перебуває у Київському військовому шпиталі та потребує на довготривалу реабілітацію після тяжкого поранення. Акцію на підтримку захисників України в зоні АТО проведено також у КЗ «Водянська СЗШ І-ІІІ ст.»


Учасники усіх тематичних заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять та безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні і загиблих захисників в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Герої не вмирають!
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Карлаш Л.Б., методист РМК
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор