www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина знайомиться з Євангелієм через картини відомих художників.
Версія для друку Написати листа
13 вересня жителі Верхньодніпровська мали можливість ознайомитись з культурною спадщиною відомих художників світу, таких як Рембрант, Бартоломео Мурильйо, Іванов, Карла Генріха Блоха, Василя Полєнова, Тінторетто, Тиціана, Метсю, Васнєцова. Ідея виставки – донести Євангеліє жителям району через картини відомих художників. На кожній із них зображена певна історія із життя Ісуса Христа чи апостолів. Роздивляючись картини глядачі мали нагоду дізнатись, яка саме подія зображена на полотні, що хотів передати художник, а також історію даної картини.


Представник Асоціації професійних капеланів України (АПКУ) Небесний Миколай, один із організаторів виставки, зазначив: «Сьогоднішня подія це можливість нести Євангеліє людям через мистецтво, адже Євангелія – це сила до спасіння. Всі люди грішні перед Богом. В нашій країні діють багато християнських конфесій, але Христос помер за всіх, чим і об'єднує всіх. Ні одна людина не зможе поміняти серце другій. А Христос, торкаючись серця, міняє не тільки серце, але й життя людини раз і на завжди. Цей вплив, діючи на конкретну людину, міняє свідомість усього суспільства, всієї країни.»
Виставка привернула увагу різних верств населення: від школярів до людей похилого віку. Більше всього цікавились побаченим діти та молодь, адже подібний вернісаж проводився вперше.

Показ картин вже пройшов у багатьох місцевостях України: Одесі, Южному, Чабанцях, Львові та інших. На протязі місяця картини планують виставити також у Кам’янському, Харкові, Мерефі, Кам’янець-Подільському, Чернівцях.
Підтримати вернісаж приїхав директор Інституту церковно–державних відносин Найдьонов Сергій Андрійович. В інтерв'ю нашому сайту він зазначив, що наразі Указ Президента повертає Україні історичну справедливість. «Якщо Майдан та війна повертають Україні її ідентичність у світі, то Євангелія несе шанс на спасіння.»
Подія відбулася відповідно до Указу Президента України Порошенко П.О. про відзначення в Україні 500-річчя Реформації з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави.

Інформаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор