Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Об’єднання територій і розвиток інфраструктури. У 2014-2018 роках на Синельниківщині реалізували десятки проектів. Осучаснювали школи і дитсадки, реконструювали дороги та водоводи, модернізували системи опалення. Підсумки роботи за п’ять років підвели на засіданні Ради регіонального розвитку.

«З початком децентралізації в Україні суттєві зміни торкнулися і життя Синельниківського району. Утворилися 5 об’єднаних громад - Іларіонівська, Зайцівська, Раївська, Роздорська та Славгородська. У селах та селищах модернызуэться ынфраструктура, вони стають сучаснішими і комфортнішими», - розповів заступник голови Синельниківської райдержадміністрації Сергій Бірюков.

За п’ять років у Синельниківському районі капітально відремонтували 38 доріг.

Реконструювали Вишневецьку школу та обладнали сучасним приладдям. Розпочали будівництво дитячого садка у формі стільників в Іларіоновому. Там зможуть виховуватися 115 дітей.

У Раївській школі-інтернаті збудували нову модульну котельню на альтернативному паливі. Розпочали капремонт Іларіонівської школи.

Запустили нову водопровідну мережу у Веселому. Реконструювали водонапірну башту у Новочернігівському.

Відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Збудували сучасний насіннєвий завод з європейським устаткуванням та елеватор.


У планах на 2019-2021 роки - будівництво водопровідної мережі у Іларіоновому, фізкультурно-оздоровчого комплексу у Зайцевому, малого групового будинку для дітей-сиріт у Раївці, Центру безпеки у Михайлівці та капітальний ремонт Іларіонівської амбулаторії.

У Синельниківському районі проживає близько 40 тис. жителів.У Синельниковому підвели підсумки роботи за п’ять роківУ районі капітально відремонтували 38 дорігЗавершують будівництво дитячого садка у формі стільників в ІларіоновомуТам зможуть виховуватися 115 дітейРеконструюють школуОблаштували спортивні майданчикиУ Синельниківському районі проживає близько 40 тис. жителівFile Attachment Icon
ATTSU944.jpg