www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
«Ну-мо хлопці» Верхньодніпровщини готуються до охорони країни.
Версія для друку Написати листа
«Ну-мо хлопці» Верхньодніпровщини готуються до охорони країни.

6 грудня у ДЮСШ відбулися військово-спортивні змагання «Ну-мо хлопці» з нагоди Дня Збройних сил України. У змаганнях взяли участь 13 команд шкіл району (СЗШ №1, №2, №3 і №5 м.Верхньодніпровська; Пушкарівська СЗШ; Верхівцевські НВК та №2; Новомиколаївські №1 та №2; Боровківська СЗШ та Ганнівська НВК ) та команда ДПТНЗ (колишнє ПТУ №80).

Привітати юнаків завітали голова районної ради, ветеран АТО, Кравченко А.В., начальник відділу освіти Ходос Н.Ф, заступник військового комісара майор Червонець О.М., заступник голови товариства сприяння оборони України Пархоменко О.В.. Товариство сприяння оборони України в лиці Ходос Н.Ф. нагородило Кравченка А.В. та Червонець О.М. подяками за вагомий особистий внесок та плідну працю з військово-патріотичного виховання допризовної молоді.


На початку змагань були проведені підсумки спартакіади району за 2016 рік з прикладних видів спорту серед допризовної молоді навчальних закладів району та вручені нагороди переможцям Кравченком А.В. та Пархоменком О.В.. В комплексному заліку районної спартакіади 1 місце виборов Верхівцевський НВК. За перемогу школа отримала в нагороду грамоту та пневматичну гвинтівку від обласного депутата Мисягіна Юрія, яку голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем залюбки передав учням від нього. Друге місце в заліку зайняла Верхньодніпровська СЗШ №2, а в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї школа отримала грамоту за 1 місце; третє почесне місце отримала Пушкарівська СЗШ. Серед сільських навчальних закладів Кубок отримав Ганнівський НВК за 1 місце; Боровківська СЗШ заняла 2 місце; Водянська СЗШ – 3 місце. Районна організація ТСО України нагородила хлопців та дівчат за особисту першість в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї медалями та грамотами.

Відразу після шикування та жеребкування над місцем змагань запанував дух завзятої боротьби, адже переможець мав отримати не лише нагороди міського рівня, а й супер-приз – сучасну пневматичну гвинтівку закордонного виробництва від депутата обласної ради Мисягіна Юрія. Команди змагалися зі стройової ходи, стрільби з пневматичної зброї, підтягування на перекладині та естафети на швидкість. Три години пролинули досить швидко. Змагання пройшли на високому емоційному рівні. Всі учасники отримали багато позитивних вражень, гарні військово-спортивні навички та, що досить важливо, достойні нагороди за добрі результати (гвинтівку, медалі, грамоти від відділу освіти райдержадміністрації, районного військового комісаріату та РО ТСО України, та солодкі призи).

Тож переможцями у військово-спортивних змаганнях «Ну-мо хлопці – 2016!» стали:

Конкурс строю – Верхньодніпровська СЗШ №1;

Перетягування канату – Верхівцевська СЗШ №2;

Комбінована естафета – Верхньодніпровська СЗШ №2;

В особистій першості зі стрільби з пневматичної зброї – Лебідь Вадим, вибив 44 очки з 50, Верхньодніпровська СЗШ №2;

В особистій першості зі складання магазину АК – Дашко Максим за 0,40,9 с, Верхньодніпровська СЗШ №1;

В особистій першості з підтягування на перекладині – рекорд 22 рази – Науменко Олександр, Пушкарівська СЗШ; Романюха Володимир, ДПТНЗ.

Переможцем в командному заліку стала Верхньодніпровська СЗШ №2, керівник Іл’їних А.П. нагороджені перехідним Кубком з пневматичної стрільби та сучасною, закордонного виробництва, пневматичною гвинтівкою.

2 місце - Верхньодніпровська СЗШ №1, керівник Перепечін С.С.;

3 місце – Верхівцевський НВК, керівник Хмелюк О.М..

За активну участь нагороджені Пушкарівська СЗШ, Ганнівський НВК, Боровківська СЗШ.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор