www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
День Гідності та Свободи у Верхньодніпровську
Версія для друку Написати листа
У понеділок, 21 листопада 2016 року біля памятника Т.Шевченку у Верхньодніпровську пройшов мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Мітинг розпочався поминальною панихидою, яку здійснив о.Дмитро, священник УПЦ КП, за невинно вбитих на Майдані та на Сході України. Учасники мітингу вшанували молитвою, хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів і героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, і в знак пошани поклали квіти до пам’ятника великому Кобзарю.

Продовжився захід у районному Будинку культури. Малий зал був переповнений молоддю, школярами, активною громадськістю міста. До присутніх зі словами спогадів про перший та другий Майдан звернувся заступник голови районної ради Якименко Сергій Васильович. Він зробив наголос на тому, що здобутки революції Гідності ми, як народ, маємо зберегти і примножити через виховання підростаючого покоління, прививаючи їм повагу до старших та до рідного краю, історії та культури держави.

Після низки спогадів від ведучих заходу - Артема Руденка та Олени Федорянко, відео-кадрів Майдану 2013-2014 років, пісень у виконанні Дар’ї Маслюк та Вікторії Множинської, вірша-пам’яті про Сергія Нігояна від Кравцової Віри, присутні мали можливість почути розповідь про Майдан від безпосередніх очевидців та учасників подій Анатолія Єфремовича Ручки та Галини Анатоліївни Прохоренко. Зі сльозами на очах вони згадували ті дні, як якась неймовірна сила кликала людей туди, де вирішувалась доля Країни; де український народ в лиці священства стояв на колінах молячись живому Богу за Україну, стояв на барикадах відстоюючи честь і гідність нації. Смерть стояла поруч, але їм було байдуже, адже на кону була СВОБОДА для нинішніх та прийдешніх поколінь. «Народ сказав своє вагоме слово, зробив свій вибір, обрав найкращі цінності: світло, добро, любов, свободу і правду, - відзначила Галина Анатоліївна. - Але революція триває, і гідність і свобода будуть до тих пір, поки ми будемо за них стояти так же само, як ми стояли на Майдані!»Наприкінці, до молоді звернулися міські активісти депутат районної ради Ніколаєнко В.І. та голова ПП «Воля» Шевченко Ю. зі словами вдячності за те, що вони не залишаються байдужими до життя країни, цікавляться її минулим і сьогоденням, є прогресивною та свідомою молоддю, яка має можливість змінити країну на краще. «За ці три роки всі ми змінилися, - поділився Володимир Ілліч. - Ми перестали боятися, перестали бути байдужими. Із людей, які живуть своїми проблемами і справами, за три роки ми перетворились у націю. Тож продовжуйте нашу справу, будьте активними в тім, щоб країна вийшла зі скрути і почала процвітати."


Організаційний відділ Верхньодніппровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор