www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Свято села в Пушкарівці
Версія для друку Написати листа
Нещодавно жителі села Пушкарівка Верхньодніпровського району відсвяткували день села. Та для мешканців села цей день нерозривно пов'язаний із історією країни.

73 роки минуло з Дня визволення села Пушкарівки від фашистських загарбників . Бої в селі продовжувалися до 23 жовтня 1943 року. Славетна Пушкарівка. Героїчний Пушкарівський плацдарм, Місце, яке увійшло в історію другої світової війни початком форсування Дніпра. В цей день ми віддаємо пошану тим, хто не дожив до Великої Перемоги і віддав своє життя за свободу нашої держави.
"Пушкарівка, то велика і дружна родина, наш дім, наше коріння і доля - так кажуть про село односельчани.- Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Ми бережемо славні традиції, звичаї та примножуємо здобутки його на радість нашим дітям! Наше село - красиве і квітуче, але ж справжньою окрасою його є люди. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості."
Для жителів та гостей села в сільському будинку культури відбувся святковий концерт, на якому були нагороджені грамотами найкращі односельці. Не дивлячись на холодний жовтневий день у людей був справжній святковий настрій. Хочеться подякувати всім, хто допоміг в організації свята села - це підприємці: Каракуца Геннадій Анатолійович, Стадник Олександра Вікторівна, Фірсов Андрій Анатолійович,Омельченко Олена Вікторівна, Губасарян Спартак Варшамович, Лебідь Олексій Олексійович та голова СТОв «Дніпро-Н» Кукса Анатолій Іванович.
За матеріалами газети "Придніпровський комунар"

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор