www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Архіпастир Дніпра УПЦ КП відвідав Верхньодніпровщину
Версія для друку Написати листа
8 вересня 2016 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеона з робочим візитом відвідав м. Верхньодніпровськ, де зустрівся з головою місцевої райдержадміністрації - Ковальчуком Олегом Борисовичем та головою Верхньодніпровської районної ради - Кравченком Артемом Вадимовичом.

Його Преосвященство супроводжували: благочинний Новомосковського району митр. прот. Миколай Капралик та клірик єпархії прот. Даниїл Зінкевич.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих для життя місцевих парафіян питань та можливість виділення нових земельних ділянок під будівництво храмів у районі.


Під час зустрічі Олег Борисович запевнив єпископа в тім, що район не залишився колишнім. Що зміни відбуваються, і, що повернення до старого вже не буде. «Як казали раніше «разделяй и властвуй» вже відмерло. Гасло сьогоднішнього дня «об’єднуй та створюй». Так намагаємося жити.»

На останок зустрічі Артем Вадимович ще раз попрохав єпископа Симеона сприяти будівництву нових церков та підтримувати район молитвою та духовно: «Без Бога не має майбутнього в України. Підтримуйте нас в молитві.»На завершення Архіпастир Дніпра побажав Божого благословення місцевим можновладцям.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор