www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Призначення в.о. директора КЗ «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №2»
Версія для друку Написати листа
В п’ятницю 13-го КЗ « Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №2», що по вул. Упорній, 1-а, м.Верхньодніпровська привітав нового виконуючого обов’язки директора Феденка Геннадія Михайловича. Його призначено на цю посаду за розпорядженням голови обласної ради Г.Пригунова у зв’язку з закінченням строкового трудового договору обласної ради з Лінніком Віталієм Олександровичем.

Представити нового керівника до будинку-інтернату завітав голова районної ради Артем Кравченко. Він подякував, тепер уже колишньому директору будинку Віталію Олександровичу, за сумлінні працю на посаді директора на протязі 35 років та висловив надію, що колектив гостинно прийме нового керівника та знайде порозуміння та підтримку в його особі.

Також до колективу звернувся Геннадій Михайлович. У своїй невеликій промові він коротко розповів про себе, про плани на найближчий час та висловив надію, що завдяки підтримці колективу та співпраці КЗ « Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №2» зможе вийти на новий рівень.

P.S. Феденко Геннадій Михайлович працював заступником начальника управління соціального захисту населення. Є радником голови районної ради з питань соціального захисту населення.

КЗ « Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №2» надає послуги догляду із забезпеченням проживання для осіб з розумовими вадами.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор