www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина вшановує Великого Кобзаря.
Версія для друку Написати листа
9 березня у райцентрі відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення 203 річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Біля пам’ятника Шевченку у Верхньодніпровську зібралася молодь, люди різних поколінь, влада, щоб вшанувати пам'ять великого українського поета, письменника, драматурга, художника.

Від керівництва району слово мали голова райдержадміністрації О.Б. Ковальчук, який акцентував увагу присутніх на заході на значимості постаті Кобзаря у формуванні самовизначення нашого народу, у розвитку культури, літератури та мистецтва, наголосив на актуальності творів Шевченка на сучасному етапі становлення української державності; та заступник голови райради С.В. Якименко. Він акцентував увагу присутніх на феномені Шевченка, адже його творча спадщина – це не тільки історія літератури, а перш за все моральні приписи, звернення до душі, до сумління кожного українця.

Життєвий шлях Кобзаря громаді нагадала Валентина Новодон, перший заступник голови районного об’єднання «Просвіта». Свої авторські вірші Шевченку присвятив місцевий поет Іван Демченко. Також, над Верхньодніпровськом прозвучали слова незламного поета Тараса Шевченка у виконанні Миколи Черненка (РБК) та Вікторії Черниш, учениці 11 класу Верхньодніпровської СЗШ №1.

Наприкінці заходу, з великою шаною та любов’ю, присутні поклали квіти до бюсту Великого Кобзаря.

Тож згадаймо Шевченка сьогодні, шановна громадо, та вклонімося його пам’яті!
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор