www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський РВ ГУ ДСНС повідомляє про пожежі житлового будинку та сухої трави, а також про знешкодження снаряду часів ВВВ.
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровський РВ ГУ ДСНС повідомляє, що за неділю з 6 по 12 березня в районі сталися пожежа житлового будинку та сухої трави, а також знешкодили снаряд часів ВВВ.

В селі Братському, Верхньодніпровського району, по вулиці Вересневій 20 виявили артилерійський снаряд 76 калібру з часів ВВВ. Снаряд знешкодила бригада ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС області.
7 березня, напередодні свята, власниця будинку, що по вулиці Першотравневій, м. Верхівцеве, перебуваючи в нетверезому стані необережно поводилась із вогнем при палінні, чим спричинила пожежу в своєму будинку на площі 6 кв.м. . Для знешкодження вогню залучався особовий склад о/с МПК м.Верхівцеве та 1 одиниця техніки АЦ30(53).
Навесні, коли сходить сніг і оголюється грунт деякі з жителів району влаштовують пожежі, спалюючи померлу траву. Тим самим вчиняють злочин проти тендітного світу природи. Нажаль таких випадків за наділю в районі налічується аж 4 (чотири).
9 березня горіла суха трава на площі 0,6 га поза межами населеного пункту в с. Вільні Хутори. Для гасіння вогню залучався о/с 52 ДПРЧ м.Вільногірська.
Горіла суха трава в: с. Заріччя по вул.Зарічній на площі 3 га відкритої території; м.Верхньодніпровску по вул.Титова на площі 0,05 га відкритої території; м.Верхньодніпровську по вул.Яблуневій (на площі 1 га відкритої території. Для гасіння вогню залучався о/с 46 ДПРЧ м.Верхньодніпровська.
Дуже добре, що матеріальних збитків від пожеж сухої трави немає за звітом начальника Верхньодніпровського РВ ГУ ДСНС С.Ю. Фоміна. Але ж від вогню страждає сама земля. При спалюванні стерні, соломи і поживних залишків згорає гумус найбільш родючого поверхневого шару, внаслідок чого знижується біологічна активність ґрунту. Разом з стернею вогонь знищує безцінну біосферу землі й на її місце приходять патогенні мікроорганізми та бур`яни.
Шановні! ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: В природі усе влаштовано розумно і раціонально. Весняні підпали шкодять траві, кущам, плазунам, комахам… усьому живому мікросвіту!
На місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, а часто не відновлюється НІКОЛИ.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор