www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
«Характерники» Верхньодніпровщини відвідали полк «Дніпро - 1» та театр «Крик».
Версія для друку Написати листа
На початку жовтня переможці районної всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») козацький рій «Характерники» Верхньодніпровської СЗШ №1 відвідали полк «Дніпро - 1». За перемогу в районних змаганнях у травні місяці та 10 місце серед 23 команд в обласних змаганнях у м.Новомосковську хлопці та дівчата рою (8 чоловік) отримали подарунок від голови районної ради Кравченко А.В. поїздку до полку «Дніпро - 1», музею АТО у м.Дніпро та можливість побувати на виставі театру одного актора «Крик» - «Сонце в очах твоїх».
Поїздка була дуже захоплюючою, насиченою різноманітними цікавими зустрічами, місцями, історичними фактами. Школярам показали казарму і побут бійців, Храм, техніку. Емоції дітей зашкалювали від побаченого та почутого. А подивитись в полку та музеї АТО було на що. Фронтові експозиції дуже наглядно передавали сутність війни, яка зараз іде на Сході країни. Діти були щиро вдячні працівникам полку «Дніпро - 1», що провели для них таку цікаву та неповторну екскурсію
Також юні козачата разом з головою районної ради Кравченко А.В., класним керівником Задьорою В.М., вчителем Чорнобай В.В. відвідали лікарню ім..Мечникова, щоб передати нашим пораненим бійцям домашню випічку та виказати їм свою вдячність за мирне небо над головою.


Поїздка для школярів стала незабутньою та дала їм натхнення до подальших перемог. Адже, вже 10 жовтня козацький рій «Характерники» Верхньодніпровської СЗШ №1 виїхали до м.Летичів Хмельницької області, щоб прийняти участь у завершальному етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Тож побажаємо нашим школярам перемоги!

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор