www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район: рятувальники ліквідують пожежі мало не щодня. 
Версія для друку Написати листа
18 січня сталася пожежа житлової квартири у м.Верхньодніпровську по вулиці Гагаріна, 1. Орієнтовна причина пожежі – коротке замкнення електромережі у електрообігрівачі. (Залучався о/с 46 ДПРЧ м.Верхньодніпровська) 
19 січня - пожежа житлового будинку у с.Широке по вул..Запоріжській, 33. Орієнтовна причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. (Залучалась МПК м.Верхівцево) 
20 січня – пожежа будівлі колишнього учбово-виробничого комбінату на площі 5 кв.м., яка тривалий час не експлуатується за адресою м.Верхньодніпровськ, вул..Дедишко, 1. (Залучався о/с 46 ДПРЧ м.Верхньодніпровська) 
22 січня сталася пожежа житлового будинку на площі 15 кв.м. у Верхівцево по вулиці Павлова, 21. Причина поки що встановлюється. (Залучалась МПК м.Верхівцево) 

Шановні жителі району! Будьте уважними та обережними під час користування електроприладами! Не залишайте ввімкнені електроприлади без нагляду! Не користуйтеся несправними електроприладами та вчасно перевіряйте електромережу на справність! Не перевантажуйте електромережу – це призводить до короткого замикання. 
Пам’ятайте! У разі виникнення пожежі, гасити електричні прилади водою небезпечно!

Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами служби ДСНС району 

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор