www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Кримінальна хроніка Верхньодніпровського району.
Версія для друку Написати листа
05 січня, під час проведення огляду домоволодіння громадянина Р. (1979 р.н.) у селі Миколаївка Верхньодніпровського району, інспектор Верхньодніпровського ВП лейтенант поліції І.О. Руденко виявив у кімнаті господаря пакет білого кольору, в якому знаходилася подрібнена речовина зеленого кольору схожа на коноплю, вагою близько 100 грм.. Пакет з вмістом вилучено та направлено на експертизу.

10 січня до Верхньодніпровського ВП по телефону 102 надійшло повідомлення від громадянки С., що проживає в м.Верхівцево про те, що у неї невідома особа шахрайським шляхом скоїла крадіжку грошових коштів з кредитної карти під приводом купівлі дитячої коляски, що вона продавала на Інтернет сайті ОLХ.

Дані події занесені до єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

Подія, про яку повідомили 10 січня дуже часто почали використовувати злодії при купівлі речей через мережу Інтернет.
Зазвичай, це відбувається так: людина спочатку шукає в магазинах якусь річ, яку бажає придбати, а коли знаходить потрібну, ціна для неї видається завеликою і тому для її отримання вона звертається вже в мережу Інтернет, де намагається також знайти пропозицію, за якою можна придбати дану річ за більш доступною ціною. Але цими перевагами також змогли в повній мірі скористатися і злочинці, які для того, щоб вводити в оману та заволодівати статками добропорядних громадян, створюють сайти на яких можуть пропонувати придбати речі, що на даний час користуються попитом серед інтернет-користувачів, але не маючи їх в наявності взагалі та нібито надаючи їх за дуже низькими цінами. Низькою ціною товару зловмисники намагаються зацікавити довірливих громадян, щоб вони змогли потрапити у їхні тенета.
Наприклад: пропонувати покупцеві перерахувати кошти за покупку до отримання товару, чи просити назвати персональні данні по картковому рахунку, які є конфіденційними накшталт пароля чи пін-кода або за вказаною ціною надають інший товар, який є нижчий за собівартістю, чи є не придатним для використання. Отже в цій справі не потрібно приймати швидких не обдуманих рішень та користуватись послугами лише перевірених торгівельних мереж. Пам’ятайте: надмірна довірливість – Ваш найперший ворог, який працює на руку шахраям. У багатьох випадках значних втрат могло б і не бути, якби самі потерпілі проявили хоча б трішки обережності.
Начальник Верхньодніпровського ВП майор поліції Петренко С.М.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор