www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ОСТРІВ ДОБРОТИ І МИЛОСЕРДЯ - ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №1.
Версія для друку Написати листа
1 червня, День захисту дітей, цей день вихованці Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №1завжди чекають з нетерпінням. Адже це одне із свят, коли до них приїжджають такі бажані, такі довгоочікувані гості. Мешканці закладу — це хлопчики, діти-інваліди, які мають психічні та розумові вади, але вони наділені від природи якістю – безпомилково відчувати щирість і сердечність почуттів. Тому всі, хто приїздить на цей гарний екологічно чистий острів, розуміють його незвичайність і необхідність дарувати цим знедоленим дітям часточку себе.На свято до дітей цьогоріч завітали: С.Л. Сідоров – Голова Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»; О.Б.Ковальчук, голова райдержадміністрації; А.В.Кравченко, голова районної ради; О.А. Попільнюк, референт народного депутата України Дубініна О.І.; О.І.Ковальчук, начальник відділення державного казначейства; А.В.Білоус, заступник начальника Управління Пенсійного Фонду; О.В.Терехова, координатор-організатор благодійної акції «Назустріч людям»; Ю.Ф.Федіна, керівник Всеукраїнського БФ «Ренесанс Юкрейн»; В.І.Ніколаев, районний депутат та багато інших представників обласних та районних організацій.

З перших кроків по території закладу ви розумієте, що потрапили в казку. Неймовірно гарні алеї квітів, фонтан, спортивні та гральні майданчики, гойдалки, поляна казок, добротні гарні спальні корпуси, їдальня, ігрові кімнати. Все це з гордістю в серці за свій заклад, персонал та дітей, гостям показує господар закладу Олександр Леонідович Змієнко. За 16 років свого керівництва він добре знає не тільки кожного працівника, а й кожну дитину, її звички, потреби, мрії. Докладає максимум зусиль, щоб вихованцям було добре й затишно в цьому домі.

Це підтверджують спальні кімнати дітей, де вони можуть в затишку та домашній атмосфері відпочити. Кімнати з акваріумними рибками, клітками з шиншилами та папугами — улюблені місця відпочинку для дітей. У деяких дітей є навіть особисті місця для дозвілля та особистих речей.

Після екскурсії по інтернату гостей запросили на виставу, яку інтернат підготував своїми силами. Перед початком до дітей звернулися кожен із гостей зі словами щирої вдячності колективу будинку-інтернату за красу та догляд території, яку вони побачили під час екскурсії інтернатом, за їх піклування та увагу до дітей, за неймовірну атмосферу родинного кола, яку вони, на жаль, мало де зустрічали раніше, та побажали всім здоров’я, миру, наснаги, терпіння та достатку.

Театралізована постановка «Язиката Хвеська» захопила всіх присутніх. Щирий сміх, радісні вигуки, гучні аплодисменти супроводжували всю виставу.

Наостанок директор закладу Олександр Леонідович висловив щиру подяку гостям, зауваживши, що оскільки дітки тут особливі, потребують уваги та прийняття, тож вони з нетерпінням будуть чекати нової зустрічі з кожним із присутніх: «Користуючись нагодою, хочу закликати кожного, зупиніться на хвилинку в своєму стрімкому життєвому ритмі, озирніться й знайдіть ті очі, які дивляться на вас з вірою і надією. Якщо кожен із нас навчиться щиро дарувати, сіяти добро, нести радість, то світ обов’язково стане кращим.»
Організаційний відділ верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор