Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Чемпіони України з кікбоксингу прославляють Верхньодніпровщину.
Версія для друку Написати листа
На початку квітня в місті Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, в якому взяли участь наші три юних земляка з Дніпровського: Леонід Михлик, Сергій Фрунзе, Марк Гусар.

Це вже другі такі змагання для хлопців. В 2016 році вони були призерами чемпіонату. Але цьогорічні змагання відрізнялися від попередніх і масштабами, і європейським рівнем організації та проведення. Наші хлопці разом з іншими юнаками представляли збірну команду Дніпропетровської області, яка змагалася за призові місця в своїх вікових та вагових категоріях серед 1500 учасників з 24 областей України та міста Києва.
Підсумком змагань стали призові місця наших спортсменів:
Леонід Михлик, кандидат в майстри спорту з кікбоксингу, член юнацької збірної України з кікбоксингу, став срібним призером чемпіонату України серед старших юнаків (2001 р.н., до 75 кг), завоювавши 2 місце.

(На фото Михлик Леонід (м.Верхньодніпровськ, тренер Яцков Василь) та Мельник Артем (м.Житомир, тренер Гопанчук Вячеслав) після фінального поєдинку на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед команд спортивних шкіл та клубів.)

Сергій Фрунзе, має перший спортивний розряд з кікбоксингу, став чемпіоном України серед юнаків (2003 р.н, до 40 кг), зайнявши почесне 1 місце і золоту медаль.
Марк Гусар, має перший спортивний розряд з кікбоксингу, став чемпіоном України серед молодших юнаків (2005 р.н., до 50 кг), завоювавши золото і 1 місце серед юнаків свого віку.
« Ми вдячні народному депутату Юрію Миколайовичу Березі за його добре серце та відкритість у допомозі організації поїздки спортсменів Верхньодніпровської ДЮСШ на змагання такого високого рівня. Хочеться подякувати Артему Вадимовичу Кравченко за його щирість і людяність, за невтомну підтримку та турботу про вихованців ВДЮСШ. Адже саме він доклав максимальних зусиль, щоб представники району поїхали на змагання. Для мене, як їх тренера, це велика честь і привілей представляти Верхньодніпровщину. Юнаки були просто в захваті від побаченого та пережитого. Стільки емоцій, вражень, знайомств за 4 дні, словами не передати» - з інтерв’ю тренера з кікбоксингу Василя Володимировича Яцкова, що супроводжував хлопців на змаганнях.