www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна організації ветеранів відзначила своє 30-річчя.
Версія для друку Написати листа
17 березня в районному будинку культури відбувся захід під назвою „Шлях довжиною в тридцять років“ присвячений 30-річчю з дня заснування Верхньодніпровської районної організації ветеранів України.

Офіційну частину заходу відкрив голова організації, А.І. Січевий.

На свято до ветеранів завітали голова районної ради А.В.Кравченко, голова районної державної адміністрації О.Б.Ковальчук, міський голова Л.В.Калініченко.
Ветеранів нагородили грамотами обласної ради ветеранів, районної організації ветеранів України, голови районної державної адміністрації та районної ради, та подяками від міського голови за багаторічну роботу в організації ветеранів та вагомий внесок в патріотичне виховання молоді; за активну участь у громадському житті ветеранської організації і турботу про людей похилого віку.

В своєму зверненні до ветеранів Артем Вадимович наголосив на важливості впливу кожного з присутніх ветеранів на патріотичне виховання сучасної молоді, через чудовий життєвий приклад, адже вони, пройшовши через безліч життєвих складнощів, зберегли в собі людину працелюбну, вірну, люблячу рідну землю та її історію.
Ветерани отримали багато цінних та солодких подарунків, привітань, теплих слів, танець від вихованців дитячого садочку „Дзвіночок“, чутливі пісні у виконанні Катерини Корнієнко та Олени Федорянко. А ще прекрасним музичним дарунком для ветеранів став сольний міні-концерт від народного артиста України, Олега Рудого. Він ніби допоміг відвідати таку рідну і таку недалеку молодість, провівши спогадами через всі минувші літа, бо скільки б років не було, душа завжди є молода.
Організаційний відділ аппарату районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор