www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Дітлахи сел.Дніпровського, Верхньодніпровського району дякують за оновлений дитсадок
Версія для друку Написати листа
Ось і скінчилось красне літечко. Уже з дерев полетіли перші листочки. Зграйки дітлахів, мов пташки у вирій, полетіли до щколи, а маленькі- до дитячого садочка.

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє всієї країни.
Дуже відрадно і радісно, що наша держава піклується про дітей, про маленьких громадян нашої України.
Дякуючи органам місцевої та районної влади, в садочку «Струмочок», що в селищі Дніпровському, відбулися позитивні зміни. У нові великі, світлі вікна ллється сонячний дощ, наповнюючи дитячим щебетанням відремонтовані оновлені, групові кімнати, спальні, зали, харчоблок та інші приміщення.
Садочок не впізнати. Він ,ніби, став вищим, стрункішим. Білий колір метало пластикових вікон немов освітив все навколо, а в самому садочку - гарно, сухо та затишно. До цього також приклали багато зусиль вихователі, няні, всі працівники садочка, які під час ремонту прибирали сміття, виносили рами, фарбували, мили вікна, все робили для того, щоб ремонт закінчився в строк і малята почувалися комфортно, затишно.
І як в знак великої шани та любові до України, та людей які піклуються за них, діти виступили на великому концерті до дня 25-річчя Незалежності України, який відбувся в центрі селища з композицією «Нова Україна».
Колектив ДНЗ №1 «Струмочок», батьки та діти щиро вдячні голові селищної ради Блохіній Л.В., голові районної ради Кравченко А.В. та депутату обласної ради Войтову Г.О. за сприяння у фінансуванні ремонту , директору КП «Дніпровець» Руденко В.М. - за тепле, дбайливе ставлення до турбот та бажань дитсадка.
Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху виховання підростаючого покоління, зміцнення нашої держави, а наша спільна плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої рідної України!.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор