www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна лікарня святкує 110 річчя з дня заснування.
Версія для друку Написати листа
В цьому році Верхньодніпровська районна лікарня святкує 110 річчя з дня заснування. Такою давньою історією може пишатися не кожна лікарня області. Тож, щоб привітати працівників ЦРЛ з цією знаменною датою до лікарні завітали народний депутат України Андрій Денисенко, голова районної ради Кравченко А.А, депутат обласної ради Войтов Г.О..

В простій, досить сімейній атмосфері, гості побажали лікарям доброго здоров’я, мирного неба над головою, професійних звершень, довгі літа. Кращих працівників: Кадука В.К., Лапенко В.П., Ніколаєву О.В., Вишнєвську Л.Д, Коваленко Л.І. - нагородили подяками та цінними подарунками.
Та найбільшим подарунком лікарні є увага та допомога влади в реалізації ремонтних проектів. За рахунок плідної співпраці районної та обласної влади в лікарні закінчено ремонт терапевтичного відділення, розпочато роботи у гінекологічному відділенні, замінено вікно у хірургічному відділенні, тривають роботи по заміні вікон у варильному цеху харчоблоку (у кількості 10 шт), йде поточний ремонт даху хірургічного корпусу, закінчено капітальний ремонт зовнішньої тепломережі. На даний час розробляється ПКД на капітальний ремонт даху хірургічного відділення, проводиться експертна оцінка ПКД на ремонт підвального приміщення (каналізації) хірургічного корпусу.
Наприкінці зустрічі голова районної ради Кравченко А.В. та депутат обласної ради Войтов Г.О. завірили присутніх у подальшій підтримці та допомозі у реалізації проектів.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор