www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Особистий прийом громадян в Зарічанській та Пушкарівській територіальних громадах головою Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
Особистий прийом громадян в Зарічанській та Пушкарівській територіальних громадах головою Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артемом Вадимовичем.

13 березня 2016 року голова Верхньодніпровської районної ради А.В.Кравченко продовжив проведення виїзних прийомів громадян в Зарічанській та Пушкарівській територіальних громадах.
Під час особистих прийомів підіймались різні нагальні питання, які турбують депутатів та мешканців сіл і є актуальними в даний час для них.


Серед основних питань, які порушили заявники:
- ремонт доріг населених пунктів та облаштування зупинок;
- освітлення вулиць;
- водопостачання населених пунктів;

Директор Пушкарівської школи , в якій навчається 330 учнів, та голова батьківського комітету звернулися до голови районної ради з проханням допомогти реалізувати проект по заміні системи опалення в учбовому закладі. З проханням допомоги у придбанні твердопаливного котла звернулася до голови районної ради і завідувач Пушкарівського садочку.
Цього дня відбулися і зустрічі голови районної ради з активом та мешканцями сіл Зарічанської та Пушкарівської громад.


Після зустрічі з мешканцями громад голова районної ради дав ряд доручень сільським головам та депутатам районної ради Кваші О.В., Дришлюку В.А., які приймали участь виїзному прийомі.
Кравченко А.В. акцентував увагу на необхідності співпраці районної ради з сільськими радами. Адже тільки спільними зусиллями вдасться вирішити ті нагальні питання та невідкладні справи, які вимагає від нас сьогодення.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор