www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровськ: відбулись бесіди з учнями старших класів
Версія для друку Написати листа
31 січня співробітники Верхньодніпровського районного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повели профілактичну роботу зі старшокласниками середньої школи № 2 м. Верхньодніпровська з метою поглиблення знань учнів про причини та обставини пожеж, діі у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Основними причинами займань є необережність при використанні відкритого вогню в побуті, порушення правил експлуатації електрообладнання, несправність електромережі та електроприладів, несправність та неправильна експлуатація пічного опалювання, перегрів печей та димоходів при тривалому опаленні, залишена на плиті їжа. Щороку під час пожеж гинуть люди. Тому рятувальники закликали учнів суворо дотримуватись правил проти пожежної безпеки і вміти швидко реагувати в нестандартних ситуаціях.
Також фахівці служби порятунку нагадали що на території та в приміщеннях навчальних закладів забороняється:
- палити та застосовувати відкритий вогонь;
- використовувати побутові електронагрівальні прилади, захаращувати доступи до електрообладнання, пожежних щитів, вогнегасників;
- захаращувати шляхи евакуації обладнанням та зовнішні евакуаційні двері будівель;
- залишати без нагляду працюючі електроприлади;
- розводити багаття на території школи.
Під час бесіди зі старшокласниками рятувальники також представили інформацію про вищі навчальні заклади Цивільного захисту та запросили до пожежної частини на екскурсію, де учні зможуть ознайомитись з професією рятувальника і можливо в майбутньому присвятити їй своє життя.
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами http://dp.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10498.html


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор