www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Католики продовжують опікуватись Верхньодніпровським будинком-інтернатом №2.
Версія для друку Написати листа
21 березня команда Благодійного Фонду «Карітас Донецьк» передала дітям-інвалідам благодійну допомогу продуктовим кошиком на 20 тис.грн. В нього ввійшли: макарони, крупи, цукор, чай, шоколад, соняшникова олія. 
Фонд тимчасово переїхав до м.Дніпро, адже в Донецьку йде війна, але це не заважає їм піклуватись про знедолених в різних куточках України. А допомагає їм у цій добрій справі священик УГКЦ м.Верхньодніпровська о.Ігор Опацький, який вже певний час співпрацює з закладом, керівником якого є Геннадій Михайлович Феденко. о. Ігор Опацький разом з о.Василем Пантелюком, керівником Фонду «Карітас Донецьк» співпрацюють дуже давно, ще з часів коли Опацький служив кліриком в одній із парафій Донецької області. 
Продуктова допомога стала гарною підмогою для закладу. Оскільки тепер у дітей з’явилась можливість куштувати на полудень не тільки чай з булочкою, а й смачні страви. 
Керівництво Верхньодніпровського будинку-інтернату №2 висловлює щиру вдячність фонду й святим отцям за підтримку та допомогу дітям-інвалідам.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор