www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
РВ ГУ ДСНС Верхньодніпровського району повідомляє.
Версія для друку Написати листа
За повідомленням служби цивільного захисту протягом минулого тижня в нашому районі були виявлені та ліквідовані ВНП часів Великої Вітчизняної Війни. В с. Бородаївка знайдено артилерійські снаряди калібру 152 мм в кількості 2 одиниць та один артилерійський снаряд калібру 76 мм — в м. Верховцево. До операцій по знешкодженню залучалась група піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Також ДСНС вже неодноразово зверталася до населення з проханням відповідально ставитись до пожежної безпеки на природі. Адже за період з 22 по 25 березня в наслідок необережного поводження з вогнем, в районі зареєстровано три пожежі через підпалення сухої трави в м.Верховцево, м. Верхньодніпровську та біля села Чкалівка. Збитку пожежі не завдали, винуватці нажаль не встановленні, але природа понесла значні втрати в єкосистемі.
26 березня в м.Верховцево ліквідовано пожежу житлового будинку, який тривалий час не експлуатується. Орієнтована причина загорання наразі встановляється, збиток від пожежі склав приблизно 10 000 грн.
Шановні жителі району, переконливо прохаємо вас з розумом підходити не тільки до свого життя та майна, але й поважати оточуючих. Ваші дії можуть стати причиною нещасного випадку. Будь ласка, знайдіть альтернативу вогню в прибиранні ваших земельних ділянок — не грайтесь із стихією!
Організаційний відділ аппарату Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор