www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
"Влучні постріли дівчат" - Верхньодніпровський районний кубок з пневматичної стрільби серед дівчат, пам’яті Віри Листопад.
Версія для друку Написати листа
Традиційно у Верхньодніпровській СЗШ №1 проводиться районний кубок з пневматичної стрільби серед дівчат, пам’яті воїна-партизанки учасниці Другої Світової Війни, учениці цієї школи Віри Листопад. 
В змаганнях прийняли участь 10 команд навчальних закладів та ПТУ. З привітальним словом до учасниць звернувся колишній учень цієї школи, учасник бойових дій в АТО, О.В. Сокіл. Він же і відкрив першим постріл на змаганнях. 
В програмі змагань були: особисто-командна першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки, та командна першість з стрілового двобою. 
В особисто-командній першості перехідний кубок одержали дівчата Пушкарівської СЗШ, на другому місці — Верхньодніпровська СЗШ №2, третє місце за Верхньодніпровською СЗШ №1. 
В особистому заліку чемпіонкою району серед дівчат виборола учениця Новомиколаївської СЗШ №1 — Оля Циганкова, ІІ та ІІІ місця зайняли — Анна Дікун та Дар’я Лавецька — учениці Пушкарівської СЗШ. 
Дівчата виконали норматив ІІІ дорослого розряду зі стрільби з пневматичної гвинтівки. 
У стрілецькому двобої переможцями стали дівчата Пушкарівської СЗШ, на другому місці — Верхньодніпровська СЗШ №1, третє місце — Верхньодніпровська СЗШ №5. 
Переможці у командному та особистому заліку були нагороджені медалями, грамотами Верхньодніпровської СЗШ №1 та РОТСО України. 
Слід відзначити керівництво Верхньодніпровської СЗШ №1 та викладача предмету «Захист Вітчизни» цієї школи СС. Перепечина за підготовку та проведення цього заходу. 
Оргвідділ аппарату райради за матеріалами фахівця РОТСО України О.В. Пархоменко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор