Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Зручний спортивний майданчик, сучасна школа робототехніки, інклюзивно-ресурсний центр та оновлені вулиці. За три роки у Першотравенську реалізували понад 80 інфраструктурних проектів. Про це стало відомо під час Ради регіонального розвитку міста.

«Децентралізація відкриває територіям нові можливості для розвитку. На місцях залишається більше коштів на втілення різних проектів, – зазначила міський голова Оксана Вінницька. – З кожним реалізованим задумом Першотравенськ стає більш комфортним. За три роки маємо капітально відремонтовані вулиці, нові місця для дозвілля, інклюзивно-ресурсний центр – для розвитку особливої малечі».

Нині дітлахам Першотравенська не треба ламати голови, як провести вільний час. У новій школі робототехніки – майже сотня учнів. Її облаштували у центрі дитячої творчості. Там допитливі школярі опановують ази інженерії та ІТ-технологій. Для цього – всі умови. Від модернового дизайну приміщення – до лазерного різака, 3D-принтера та сучасних паяльних станцій.

Для любителів спорту – новий майданчик, відкритий для всіх мешканців. Зручний, із сучасним покриттям. Облаштували тенісний корт, волейбольний майданчик, трамплін для скейтбордингу. Поруч установили тренажери.

У дитсадку «Попелюшка» відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Психологи і логопеди допомагають розвиватися особливій малечі. Центр популярний серед маленьких мешканців і Першотравенська, і сусіднього Петропавлівського району.

Осередки для розвитку дітлахів з’явилися і в двох школах міста – №1 та №5. Там облаштували медіатеки та ресурсні кімнати. У медіатеці учні можуть побути на самоті, почитати книжку або знайти потрібну інформацію в Інтернеті. У ресурсній кімнаті особливі учні отримують побутові навички.

«У двох школах замінили покрівлі. Раніше вони протікали, тепер – нові, добротні, – сказала Оксана Вінницька. – Ще декілька років тому мешканці страждали через проблеми з каналізацією. Частина її була в аварійному стані. Споруди реконструювали, і екологічний стан міста покращився».

Вперше за довгі роки у Першотравенську капітально ремонтували дороги. Так, вулиця Пушкіна – із якісним покриттям. Оновили і пішохідну зону. Частину облаштували тротуарною плиткою, на решті – поклали новий асфальт. Установили і енергозберігаючі ліхтарі.У Першотравенську пройшла рада регіонального розвиткуЗа три роки в місті реалізували понад 80 інфраструктурних проектівОблаштували новий спортмайданчикВідкрили школу робототехнікиТам – сучасне обладнання,....всі умови для технічної творчостіУ дитсадку облаштували інклюзивно-ресурсний центрТам із особливою малечею працюють фахівціУ двох школах....відкрили медіатеки…..та ресурсні кімнатиУ ресурсних кімнатах особливі діти отримують побутові навичкиКапітально ремонтували і вулиці міста